O nas

Każdy kto potrzebuje najlepszej jakości części do regeneracji za przystępną cenę lub dysponuje ich nadwyżkami, które mają potencjał wygenerowania dodatkowego dochodu, powinien zadzwonić do Premier Components.

W branży możemy poszczycić się doskonałą renomą, a dzięki naszej międzynarodowej załodze, wystarczy jeden telefon lub kliknięcie, aby otrzymać rozwiązanie z zakresu produktów przeznaczonych do regeneracji.

Premier Components jest kompleksowym brokerem część przeznaczonych do regeneracji, bez względu na to czy pochodzą z samochodów pasażerskich, lekkich lub ciężkich pojazdów użytkowych.

Premier Components zatrudnia doświadczony i wykwalifikowany zespół, który specjalizuje się w każdym etapie skupu i sprzedaży części przeznaczonych do regeneracji.

Już od prawie 25 lat pracujemy nad unikalnym podejściem do rynku produktów przeznaczonych do regeneracji lub dalszej eksploatacji i oferujemy niezrównaną obsługę, która opiera się na solidnej wiedzy, doświadczeniu i ekspertyzie.

Zrozumienie coraz bardziej skomplikowanego i technicznie złożonego rynku samochodowego stanie się o wiele łatwiejsze po skontaktowaniu się z Premier Components.


Od mojego pierwszego telefonu do wizyty w zakładzie Premier, zawsze jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi Gavina. Za każdym razem Premier oferuje mi konkurencyjne ceny za moje używane alternatory, rozruszniki i pompy spalinowe. Gorąco ich polecam.

Alan, warsztat regeneracyjny


 

Najnowsze wiadomości

Website design Warwickshire