6 sposobów na sprzedaż Premier Components części samochodowych do regeneracji

Nasza firma oferuje kompleksowy asortyment produktów przeznaczonych regeneracji, w tym wiele starszych modeli. Dostawa używanych części i zespołów do naszej firmy odbywa się za pomocą naszego unikalnego internetowego systemu skupu, który umożliwia wyszukiwanie odpowiednich produktów, aby spełnić określone wymagania klienta.

1. Wizyta nabywcy

Potencjalni nabywcy odwiedzają nasz zakład, gdzie ich używane części i układy zostają poddane ocenie, przygotowaniu i wycenie. Następnie uzgadniamy cenę i załatwiamy formalności związane z płatnością.

Skontaktuj się z naszym działem skupu

2. Wysłanie części do Premier Components

W zależności od ilości części na sprzedaż i swojej lokalizacji, niektórzy dostawcy preferują opcję przesłania swoich części do naszego zakładu. Po dokładnej ocenie przesłanych części Premier przedstawia ofertę i po jej zatwierdzeniu dokonuje płatności na rzecz nabywcy.

Wyślij nam swoje części

3. ELVPP (współpraca w zakresie części z pojazdów wycofanych z eksploatacji)

Dla zakładów demontażu pojazdów jest to preferowany sposób sprzedaży Premier swoich części. Każdemu naszemu partnerowi ELVPP oferujemy odpowiednie wsparcie i dostęp do naszego zindywidualizowanego systemu internetowego. Przeszukanie systemu generuje listę produktów, których potrzebujemy z informacją o oferowanej cenie. „To tak jakby jeden z naszych nabywców był cały czas u Ciebie“.

Umowa ELVPP na wyłączność

4. Oferty katalogu/skup elektroniczny

Warsztaty regeneracyjne, brokerzy czy dostawcy czasami preferują wysyłanie Premier swojego katalogu. Premier dysponuje zapleczem, które pozwala na szybkie przetworzenie wszelkich ofert części samochodowych i przedstawienie stosownej odpowiedzi.

Prześlij nam swój katalog OEM

5. Przesłanie zdjęć produktów

Ta możliwość pozwala potencjalnym dostawcom na wysłanie Premier zdjęć części, które mają na sprzedaż. Okazuje się to szczególnie przydatne w przypadku dużych i nieporęcznych części lub palet z wieloma różnymi używanymi częściami samochodowymi. Członek naszego zespołu ds. skupu skontaktuje się z dostawcą, aby uzyskać dodatkowe informacje.

E-mail, przesłanie zdjęcia lub WhatsApp

6. Zindywidualizowany elektroniczny skup

Niektórzy stali partnerzy/dostawcy mogą otrzymać dostęp do naszej innowacyjnej elektronicznej aplikacji do skupu części. Naszą aplikację opracowano z myślą o zmniejszeniu czasu realizacji i przyśpieszeniu całego procesu skupu z korzyścią dla obydwu stron transakcji. Korzystanie z tego narzędzia podlega warunkom i zasadom użycia Premier.

Aplikacja do skupu Premier


Prowadzę interesy z tą firmą już od dobrych paru lat i zawsze jestem zadowolony z ich wydajnej i profesjonalnej obsługi i konkurencyjnych cen za używane podzespoły. Dobry sposób na sprzedaż starych części.

Davey, fabryka silników


 

Najnowsze wiadomości

Website design Warwickshire